«

»

okt. 15

Neli põhjust, mis veipimine on parem kui suitsetamine

 

 

Veipimine on suhteliselt uus nähtus, mis on tänaseks päevaks populaarne olnud alles veidi rohkem kui kümme aastat. Paljud inimesed on aga avastanud selle alternatiivse suitsetamismeetodi eelised. Põhjuseks on odavus, kättesaadavus ja kasutusmugavus võrreldes sigarettidega. Üks peamisi põhjuseid, miks inimestele veipimine meeldib, on paljude maitsete tõttu. Lisaks kohalikele poodidele saab vape osta mugavalt arvutul hulgal veebipoodidest nagu Pouchy.eu ja teised, mis pakuvad mitmeid gurmee vape maitseid. Siin on mõned põhjused, miks veipimine on parem kui suitsetamine.

 

Veipimine on odavam alternatiiv suitsetamisele

Kui me neid kahte võrdleme, peame kõigepealt arvestama suitsetamise hinnaga. Sigarettide maksumus on viimastel aastatel märkimisväärselt tõusnud, mis muudab suitsetavate inimeste jaoks veipimise majanduslikult soodsamaks valikuks. Tegelikult võib veipimisele üleminek aidata oluliselt vähendada sigarettidele kulutatavat summat. See võib isegi soovi korral aidata sigarettidest täielikult vabaneda. Rahaga, mille tavaliselt kulutaksid sigaretipakile, saad oma vape jaoks nikotiiniga täitevedeliku osta. Vedelik võib kesta kesta päevi või isegi nädalaid, sõltuvalt tarbimisest.

 

See aitab suitsetamise maha jätta

Kõigi suitsetamisega seotud terviseprobleemide tõttu pole üllatav, et paljud inimesed tahavad sellest loobuda. Nikotiini maha jätmisest tulevaid võõrutusnähtusid võib olla kohati väga raske käsitleda. Tavaliselt tekitab suitsetamisest loobumine inimestel just iha nikotiini järele oma süsteemis. Turul on tooteid, mis aitavad inimestel loobuda, näiteks nikotiininäts ja -plaastrid. Vape ja e-sigarid on samuti suurepärane võimalus aidata suitsetajatel suitsetamisest loobumist hõlbustada, mis kipub olema tõhusam meetod kui kannapealt loobumine. E-sigarettidele üle minemine tähendab, et sa ei pea muretsema tõsise võõrutusnähtude pärast.

 

Puudub ebameeldiv lõhn

Nii suitsetamine kui ka veipimine hõlmavad millegi kuumutamist, et sisse hingata sellest tulenevaid gaase. Traditsiooniliste sigarettide puhul hingad tavaliselt sisse suitsu, mis tuleb tubaka põletamisest ja mille tagajärjel tekib halb lõhn. Kui aga kasutad vape, siis leiad, et tekkivas aurus pole traditsioonilisele sigaretile sarnast halba lõhna. E-sigaretid või vape’id soojendavad spetsiaalset vedeliku, mis sisaldab nikotiini. Õlid on tavaliselt erineva maitsega ja tekitavad meeldivat lõhna nagu puuviljad, mentool jmt. Veipimise üks suurimaid eeliseid suitsetamise ees on see, et sul on võimalik valida paljude erinevate maitsete vahel. Elektroonilist sigaretti kasutades saate vabaneda suitsetamisega kaasnevast ebameeldivast lõhnast. See tähendab, et saad hõlpsalt pausilt tagasi minna professionaalsesse ja juhuslikku keskkonda ilma, et sa valjusti suitsetamist reklaamiksid.

 

Vape sisaldab vähem ohtlike kemikaale

Viimane eelis, mis veipimisel on suitsetamise ees, on see, et see sisaldab vähem kahjulikke kemikaale kui sigaretid. Suitsudes kasutatav tubakas läbib keeruka protsessi alates istutamisest kuni ostmise hetkeni. Lisaks sigaretisuitsus leiduvatele kantserogeensetele ühenditele on sigarettide üheks miinuseks see, et neis sisalduvat tubakat piserdatakse tavaliselt igasuguste kemikaalide ja pestitsiididega. See on inimese tervisele äärmiselt kahjulik ja üks paljudest põhjustest, miks sigaretid on nii ohtlikud. Kui sa lähed üle veipimisele, siis säärane probleem kaob, sest vape vedelikud ei sisalda muid kemikaale peale nikotiini ja lisandite. See on palju tervislikum alternatiiv kui igasuguste tundmatute kemikaalide tarbimine, mida tavaliselt sigarettide suitsetamisel teed.

 

Vape on ka väga lihtne kasutada ja kuigi need võivad välja näha erinevalt töötavad on kõik vape’id oma olemuselt sarnased – olgu need vedelikuga täidetavad või ühekordsed. Pouchy.eu veebilehel on lai valik erinevaid vape ja maitseid alates mentoolist kui unikaalsete valikuteni nagu maasika-litši.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>