«

mai 18

Vibraator – kuidas valida? Vastame kõikidele küsimustele

Naistele, kelle jaoks ei ole orgasmi saavutamine masturbeerimise, suu- või penetratiivse seksiga kerge, on vibraatorid nagu taeva õnnistus. Sobiva sekslelu leidmine võib aga tunduda hirmutav nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele ning seda mitte üksnes ostja häbelikkuse tõttu. Kvaliteetsed vibraatorid on üpris kallid ning ei kuulu üldjuhul tagastamisele, valida tuleb sadade, kui mitte tuhandete mudelite vahel ning parima sekslelu kriteeriumid on üsna subjektiivsed.

G-punkti vibraator ja jänkuvibraator

Seetõttu on kvaliteetsete sekslelude e-poe NutNut eksperdid koostanud ülevaatliku juhendi toodetest, mis sobivad enamikule naistele – ka algajatele. Meie analüüsi fookuses on vibraatorite tüübid ja mudelid, mida leiab pea igast erootikapoest.

  • Kliitori vibraator – stimuleerib puutetundlikku kliitorit, mis asub häbememokkade liitumiskohas. Kliitoripea on välissuguelund, mistõttu kutsutakse kliitori stimuleerimist väliseks stimulatsiooniks. Selle piirkonna jaoks on loodud mitmeid lelusid: wand-vibraator, vibrokuul, punktvibraator, püksiku- või sõrmevibraator. Viimaste aastate populaarseim toode on aga kahtlemata imemist jäljendav vaakumstimuleerija. Näiteks Lelo vibraator Sona Sonic on kvaliteetne vaakumlelu, mis on saanud naistelt palju positiivset tagasisidet.
  • G-punkti vibraator – aitab naisel arendada müstilise oakujulise G-punkti kaudu saadavat naudingut. Paljude naiste arvates kaasneb selle erogeense piirkonna stimuleerimisega tugev erutus, võimsad orgasmid ning vahel ka naise ejakulatsioon. Stimulatsiooniks kasutatakse üldjuhul fallosekujulist vibraatorit, mis võib olla nii realistliku kui ka neutraalse välimusega. Üks populaarsemaid G-punkti lelusid on Satisfyer vibraator.
  • Topeltvibraator või jänkuvibraator – lelu, mida saab kasutada nii kliitori kui ka G-punkti samaaegseks stimuleerimiseks. Hea näide on Lelo kaugjuhitav vibraator. Kõige kuulsam topeltvibraatori tüüp on aga ilmselt rabbit vibraator – jänkukujuline lelu, mille kõrvakesed stimuleerivad kliitorit, samal ajal kui jämedam ots asub G-punktil. Teiste seas väärib äramärkimist soojendava efektiga Svakom jänkuvibraator.
  • Paaride vibraator – lelu, mida saab kasutada koos partneriga. Viimase aja trendikaimad tooted on äpiga vibraator ja puldiga vibraator. Väga põnev uudistoode on ka Noam Pair vibraator, mille erinevaid otsi saab kasutada kummagi partneri stimuleerimiseks. Samuti toovad paarid sageli välja, et nende suhtele lisavad vürtsi erinevad erootilised riided ja aksessuaarid.

Vibraatorit valides pööra kindlasti tähelepanu materjalile. Kui soovid lelu kasutada ka duši all või vannis, eelista veekindlaid tooteid. Pea meeles, et silikoonist leluga kasutatav libesti peab olema kas vee- või õlipõhine, mitte aga silikooni baasil. Libesti valimisest saad rohkem lugeda NutNuti blogist.

NutNut turvalisest veebikeskkonnast leiad palju kasulikku infot ja tutvustavaid videosi, mis aitavad leida just sinule sobiva sekslelu. Lisaks vibraatoritele on valikus ka muid tooteid nagu dildo, anaaltapp, menstruaalanum, erinevad kondoomid ja massaažiküünlad. Tooted saadetakse sinu valitud pakiautomaati diskreetses läbipaistmatus pakendis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>