«

»

märts 30

Kuhu minek? Trenni. Mis trenni? Postitantsutrenni

Justnimelt. Kui veel mõni aasta tagasi oli postitantsu näol tegu alaga, mida harrastati nurgatagustes teatud eesmärkidega kohtades ainult teatud eesmärkidel, siis tänaseks päevaks on postitantsust saanud populaarne treeningustiil, mida naised saavad harrastada üha enamates treeningklubides.

Postitants on sensuaalne ja saladuslik ala, mis oleks nagu süntees naise unikaalsusest, atraktiivsusest ja paindlikkusest, mis on kooskõlas tema individuaalsusega. Tavaline postitants sisaldab rohkelt füüsilist koormust ja trikke, eksootiline postitants enamuses sensuaalset liikumist. Samas pole tegu millegi liiga kaelamurdvaga, millega vaid vähesed hakkama saaksid – nagu näitab praktika, ei ole postitansu puhul lisakilod, kehakuju või isegi vanus mingiks takistuseks. Igaüks saab siin lihtsalt valida endale sobiva tempo ja viisi.

Ühte aga kinnitavad kõik postitantsu treenivad naised nagu ühest suust – postitantsutreeningust saadud enesekindlus ja graatsia annavad soovi ja julgust ka oma partnerile uusi liigutusi demonstreerida ja teinekord ka näiteks body to body massaaźiga läheneda, mistõttu on uute treeningutega läinud kordades vürtsikamaks ka intiimelu.