«

»

märts 24

Segadused Billi Elliot´i rahadega

Kuuldavasti koguti muusikali „Billi Elliot“ etendustega poole miljoni euro kanti piletimüügitulu, aga muusikalis osalenud tantsijate tasud on ikka veel välja maksmata. Lisaks tantsijatele on palgata ka etenduses osalenud näitlejad, muusikud ja ka lavastaja.

Muusikali produtsendi Meelis Pai sõnul oli piletitulu siiski väidetust väiksem, kuna algselt väljakuulutatud 19 etenduse asemel mängiti muusikali vaid 16 korda. Samuti väitis ta, et tasud on välja makstud kõigile lapsosatäitjatele ning ka teised tantsijad ja muusikud on osaliselt oma tasud kätte saanud. Tekkinud kõlakaid põhjendab ta siseintriigide ja inimeste pahatahtlikkusega.

Kummatigi käib antud teema ümber salgamine ja hämamine, millele uut hingust andis ka nimetult meiliaadressilt ilma autori allkirjata e-kiri, millest võib välja lugeda, et rohkem raha muusikalis osalenud tantsijatele ja muusikutele ei makstagi – etendusi rohkem ei korraldata ning ettevõtte tegevus lõpetatakse. Osatäitjate poolt õigusbüroosse abi järele pöördumisest veel info puudub.